Twój samochód przedkontraktowy - Net-rent

Twój samochód przedkontraktowy

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą, jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą – ta wiadomość również jest dla Ciebie. Nasze produkty kierujemy nie tylko dla osób zarządzających dużą flotą pojazdów.

– Zatrudniłeś nowego pracownika?

– Czekasz na docelowy samochód lub samochody?

– Potrzebujesz jednego lub wielu identycznych pojazdów?

– Chcesz płacić wyłącznie za wykorzystany okres?

– Szukasz umowy bez okresu wypowiedzenia?

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się realiom rynku przygotowaliśmy dla Ciebie szereg rozwiązań ułatwiających prowadzenie biznesu. Rozumiemy że samochód to dla Ciebie przede wszystkim narzędzie pracy i jako narzędzie ma służyć Ci wtedy, kiedy go potrzebujesz. Stworzyliśmy produkt dostosowany do obsługi nie tylko dużych flot, ale i mniejszych Klientów – zarówno pod względem ceny, jak i Twoich oczekiwań. Ty korzystasz z pojazdu a wszelkie czynności związane z obsługą eksploatacyjną pojazdu zostawiasz nam.

Zanim zdecydujesz się na zakup kolejnego samochodu używanego, skontaktuj się z naszym pracownikiem i przekonaj się, że użytkowanie fabrycznie nowego pojazdu to oprócz zredukowanego ryzyka w związku z nieprzewidzianymi naprawami, również oszczędność pieniędzy oraz wygoda Twoja lub Twoich pracowników.

Skontaktuj się z nami!

    Call Now Button