Samochody premium - Net-rent

Samochody premium

Kiedy myślisz o własnym samochodzie zazwyczaj kierujesz się stonowanym rozsądkiem, okiełznaną ekonomią. Nie chcesz kupić czegoś odważnego, co może się szybko znudzić, lub czegoś mocnego, bojąc się że nie do końca poradzisz sobie z kosztami związanymi z codzienną eksploatacją. Kiedy zdecydujesz się zerwać z nudą, mamy coś dla Ciebie.

Kiedy z racji pełnionej funkcji w firmie potrzebujesz czegoś więcej niż standardowego flotowego pojazdu, mamy coś dla Ciebie.

Kiedy samochód to dla Ciebie coś więcej niż silnik, skrzynia i wyposażenie, ale też prestiż i wyznacznik pozycji społecznej, mamy coś dla Ciebie.

Posiadamy wyselekcjonowany asortyment samochodów luksusowych. Użytkowanie takich pojazdów w połączeniu z naszą opieką to gwarancja przede wszystkim spokoju oraz dobrze ulokowanych pieniędzy. Wierzymy, że wyjątkowa obsługa Klienta Premium to nie tylko dobra cena lub dobra jakość, ale też odpowiednio budowana relacja, która przetrwa znacznie dłużej niż trwająca umowa najmu pojazdu. Razem z samochodem otrzymujesz nasz czas i nasze możliwości.

Skorzystaj z wyjątkowej propozycji wynajmu pojazdów marek PREMIUM. W naszym parku znajdziesz między innymi:

– Audi A3

– Audi A4

– Audi A5

– Audi A6

– Audi Q3

– Audi Q5

– BMW seria 1

– BMW seria 3

– BMW seria 5

– BMW X1

– BMW X3

– BMW X5

– Mercedes- Benz C

– Mercedes-Benz E

– Mercedes-Benz GLB

– Mercedes-Benz GLC

– Mercedes-Benz klasa V

Skontaktuj się z nami!

    Call Now Button